Dizajnika
načítavam...
3 tipy ako použiť Vaše logo na auto polepe

Introduction

AUTOPOLEP

Reklama za minimum €

Polep vozidla je nízko nákladová reklama pre váš business a budovanie povedomia o značke. Avšak ak chcete byť výrazní, potrebujete štýlový dizajn. Napríklad nie je efektívne používať farby grafických prvkov v polepe príbuzné farbe auta. Dizajn by mal byť jednoduchý, štýlový, výrazný a ľahko zapamätateľný pre vašich potencionálnych zákazníkov.

NAPÍŠTE NÁM

Logo je neoddeliteľnou súčasťou grafického dizajnu polepu, pretože:

– je základom identity vašej značky

– vytvorí silný prvý dojem na zákazníka

– získa jeho pozornosť

– oddelí vás od konkurencie

Tu je niekoľko tipov, ako najlepšie použiť vaše logo v dizajne:

1. Ak nie veľké, radšej žiadne

Auto je 90 % času v pohybe, takže vďaka veľkému logu ho vaši zákazníci uvidia. Veľké logo navyše vytvára u vášho cieľového publika silný dojem, dôveryhodnosť a profesionalitu. Ten obrovský vizuálny rozdiel si môžete všimnúť na obrázkoch vyššie.

2. Používajte rovnaké logo

Hlavným cieľom loga je vytvoriť identitu vašej značky a používanie rôznych lôg má opačný efekt. Napríklad mať 3 rôzne logá môže vaše publikum zmiasť a nevryjete sa im do pamäte.

Preto buďte opatrní pri výbere loga vo vašom dizajne auto polepu a uistite sa, že všetky použité logá sú rovnaké.

3. Používajte obrázky s vysokým rozlíšením a čitateľné písmo

Na auto polep musíte používať kvalitné obrázky s vašim logom. Napríklad nie je vhodné použiť bitmapový súbor s logom, pretože pri jeho zväčšovaní môže dôjsť k strate kvality a váš dizajn bude rozostrený, neatraktívny, odpudivý pre cieľové publikum. Preto odporúčame používať logá výhradne IBA vo vektore.

Introduction

Napíšte nám

Potrebujete polep na auto?

Našťastie si môžete najať profíkov, ktorí to zvládnu za vás. My sme tu pre vás a radi vám s novým polepov vozidla pomôžeme 🙂

KONTAKT