Dizajnika
načítavam...

O nás

Sme zohratý tím profíkov na grafický dizajn, výrobu reklamných predmetov, tvorbu a inštaláciu autopolepov, či polepov na výklady. Vylepíme vám výklad prevádzky, kancelárie, ale aj firemný i osobný automobil, vyrobíme všetko od vizitiek, cez roll upy až po tabule. Zárukou sú naše dlhoročné skúsenosti, kreatívne dizajny, kvalitná tlač, dlhotrvajúce fólie.

PONUKA SLUŽIEB

Reklamná agentúra Dizajnika

GRAFICKÉ ŠTÚDIO

Grafický dizajn je neoddeliteľnou súčasťou reklamy i každej značky. Vaše predstavy a sny prenesieme do reality.

FIREMNÁ IDENTITA

je spôsob, akým sa prezentujete verejnosti. S radosťou vám vytvoríme nové logo aj redizajnujeme staré, nadizajnujeme vizitky , firemné tlačoviny a všetko čo váš brand žiada.

TLAČ

Poskytneme Vám tlač firemných vecí ako plagáty, letáky, vizitky, katalógy, kalendáre, prosto všetko čo si vysnívate.

VÝROBA

Nerobí nám problém ani výroba reklamných predmetov ako sú perá, tričká, zakladače, reklamné tabule, bannery, roll upy, či plachty. Všetko Vám pripravíme a prinesieme až ku dverám.

AUTOPOLEP

Vylepíme vám (to) na osobný, firemný automobil, na dodávku aj tank . Či ide o celopolep, alebo čiastočný, s ničím nemáme problém. Radi Vám nainštalujeme polep na kapotu z ochrannej fólie odolnej voči UV, soli a kamienkom, čiastočný polep z rezanej či tlačenej fólie, celopolep z jednofarebnej, i tlačenej fólie. Používame kvalitné fólie pre dlhú živostnosť.

POLEPY

Postaráme sa aj o vonkajší polep Vašej prevádzky z tlačenej, plotrovanej i dierkovej fólie, vytvoríme diskrétnu zónu s efektom mliečneho skla, od návrhu, cez výrobu až po inštaláciu.

Feedbacky

Povedali o nás

„Ak hľadáte v 21.storočí bezproblémovú spoluprácu, ochotu a pochopenie pre progres, vkus… Tak ste na najsprávnejšej adrese… Tu Vám navrátia dôveru v stratenú spoľahlivosť, promtnosť a precíznosť. Ďakujem za skvelú spoluprácu a teším sa na ďalšiu…“

Tinka Zimanová Görögová
mevasport.sk

„Spolupráca na profesionálnej úrovni, ľudský prístup, kreatívne nápady, rýchla komunikácia a zhmotnenie klientových predstáv. Som rada, že sme nadviazali spoluprácu a neustále ju rozvíjame . Dizajniku môžem len odporúčať, naozaj.“

Andrea Suchá
lawi.sk
VIEW
CLOSE