Dizajnika
načítavam...

O NÁS

Vždy vám dáme niečo navyše…

Dizajnika vznikala postupne – najprv ako záľuba začínajúcej grafickej dizajnérky. Bavilo ma zhmotňovať predstavy klientov a pomáhať im pri budovaní ich biznisu. Je vždy krásne pozorovať, ako sa z prakticky ničoho rodí nový projekt, logo, prvá firemná vizitka alebo produktový katalóg.

 

Po mnohých úspešných rokoch sme vyrástli až na reklamnú agentúru, ktorá dokáže svojim klientom ponúknuť široké portfólio reklamných služieb. Našou ambíciou nie je pracovať pre nadnárodné korporácie, ale skôr budovať dlhodobé vzťahy a rozvíjať podporu začínajúcim start-upom, malým a stredným podnikateľom, ktorí potrebujú naštartovať marketing najmä v začiatkoch podnikania.

 

Naším primárnym cieľom je zameranie na tvorbu celkového brandingu a to offline i online – od grafického dizajnu loga, komplexného corporate identity, tvorbe reklamných predmetov, polepu výkladov, autopolepom až po rôzne formáty vonkajšej reklamy.Tvoríme webové stránky, aplikácie na mieru i grafiku na sociálne siete.

„Preferujeme dlhodobé spolupráce postavené na vzájomnej dôvere a rešpekte, férovej cenovej politike a kvalite.“

veronika dizajnika

DIZAJNIKAAko zakladateľka, zároveň art directorka a grafička, ktorá má hlavné slovo pri vytváraní firemnej vizuality, považujem za veľmi dôležitú práve osobnú víziu klienta i jeho špecifické požiadavky. Len tak totiž dokážeme spoločne vytvoriť niečo nezameniteľné, originálne a kreatívne, čo vás zaručene odlíši od konkurencie.


A s našim skvelým tímom sa vám postaráme o profi tlačoviny i reklamné polepy.

Budem rada, ak si pri ceste za úspechom vyberiete práve našu reklamnú agentúru Dizajnika.


Veronika Vajdová
Zakladateľka & majiteľka

Želáte si odštartovať spoluprácu?