Dizajnika
načítavam...
REKLAMNÉ POLEPY A PREČO TAK DOBRE PRACUJÚ PRE VÁŠ BIZNIS

Polep auta je najefektívnejšia a najúspornejšia forma marketingu, ktorá potrebuje len prvú počiatočnú investíciu a bude vám prinášať nových zákazníkov dlhé roky. Okrem toho, že sú reklamné polepy cenovo výhodnejšie ako klasické formy reklamy (rozhlas, televízia, billboardy, print), sú neustále v pohybe, na očiach a každý deň oslovia nových záujemcov o vaše produkty či služby, ktorí sa časom môžu premeniť na vašich zákazníkov.

Introduction

REKLAMA

Dajte o sebe vedieť!

Moderných a pekných áut jazdí po cestách mnoho, ale ak sa chcete odlíšiť, treba na to ísť kreatívne.

Strhnite na seba pozornosť – firemné logo s telefónnym číslom v pútavom dizajne si každý určite zapamätá skôr, než auto s klasickou továrenskou farbou, ktoré sa stratí v mori rovnakých vozidiel.

Priemerný vodič prejde ročne 10 000 – 20 000 km a stretne okolo 9 miliónov iných vozidiel. Aby ste vynikli, potrebujete mimoriadne pútavý a atraktívny vizuál, ktorý bude skutočným originálom. Mobilný branding je najšetrnejšia forma zviditeľnenia, na ktorý nikto nezabudne a zaujme hneď na prvý pohľad.

Introduction

GRAFIKA

Nápaditý grafický návrh na mieru

Ľudský mozog je vynikajúci v tom, že si pri sledovaní všíma veci, ktoré sú odlišné a niečím vybočujú. Najčervenejšie jablko na strome, najjasnejšia hviezda na nočnej oblohe, najvyšší dom v ulici – všetko, čo nejakým spôsobom prevyšuje svoje okolie, naše oko ihneď registruje a zaznamená. Preto je dôležité, aby vaša firemná dodávka alebo vozidlo vytŕčalo – o to sa v našej agentúre Dizajnika postaráme radi my.

Originalita sa počíta a naše grafické návrhy vznikajú vždy na mieru vášmu vozidlu i vašim predstavám. Berieme do úvahy proporcie auta, vizibilitu hlavného vizuálu i celkový finálny výzor, aby nevznikali neželané prierezy a „divnotvary“. 🙂 Dávame si záležať na každom detaile, nakoľko sú to práve tie, ktoré ovplyvňujú finálny vzhľad vášho reklamného polepu.

Introduction

POLEP

Trvácny a odolný ochranca vášho automobilu

Povrch každého vozidla je každý deň vystavený rôznym skúškam, mechanickému poškodeniu a externým vplyvom počasia. Horúce slnko so škodlivými UV lúčmi, prach, malé kamienky, ktoré vám „posielajú“ okoloidúce vozidlá, prudký dážď, dokonca i krupobitie môžu veľmi ľahko poškodiť povrch vášho auta. Naše polepové fólie dokážu odolať aj takýmto extrémnym podmienkam, dokonca vydržia 5-7 rokov, keď sa o ne riadne staráte.

Introduction

POLEPY

Reklamné polepy od Dizajnika

Nebojíme sa náročných úloh i extravagantných návrhov. Rovnako vám však oblepíme vášho miláčika decentnou matnou fóliou s metalízou, či kreatívnymi samolepkami, možností máte neúrekom. A čo všetko nájdete v našej ponuke?

  • Čiastočný polep z rezaných jednofarebných fólií
  • Polep z rezanej a tlačenej wrap fólie
  • Polep z rezanej, tlačenej wrap a one way vision (dierkovanej) fólie
  • Reklamný polep na zadné okná z one way vision fólie
  • Väčšinový polep z tlačenej wrap fólie

Polep auta je tá správna voľba, ak chcete ochrániť pôvodný lak, zmeniť farbu, či upútať pozornosť formou reklamy. Nechajte vyniknúť vášho miláčika už dnes!

Introduction

ZOBRAZ
ZATVOR