Blog

REKLAMNÝ POLEP AUTA A PREČO TAK DOBRE PRACUJE PRE VÁŠ BIZNIS

Polep auta je najefektívnejšia a najúspornejšia forma marketingu, ktorá potrebuje len prvú počiatočnú investíciu a bude vám prinášať nových zákazníkov dlhé roky. Okrem toho, že sú reklamné polepy cenovo výhodnejšie ako klasické formy reklamy (rozhlas, televízia, billboardy, print), sú neustále na očiach. Ako banner v pohybe. Každý deň oslovia nových záujemcov o vaše produkty či služby, ktorí sa časom môžu premeniť na vašich zákazníkov.

Strhnite na seba pozornosť – firemné logo s telefónnym číslom a pútavým dizajnom si každý určite zapamätá skôr, než auto s klasickou továrenskou farbou, ktoré sa stratí v mori rovnakých vozidiel.

Priemerný vodič prejde ročne 10 000 – 20 000 km a stretne okolo 9 miliónov iných vozidiel. Aby ste vynikli, potrebujete mimoriadne pútavý a atraktívny vizuál, ktorý bude skutočným originálom. Mobilný branding je najšetrnejšia forma zviditeľnenia, na ktorý nikto nezabudne a zaujme hneď na prvý pohľad.

 

 

Nápaditý grafický návrh na mieru

Ľudský mozog je vynikajúci v tom, že si pri sledovaní všíma veci, ktoré sú odlišné a niečím vybočujú. Najčervenejšie jablko na strome, najjasnejšia hviezda na nočnej oblohe, najvyšší dom v ulici – všetko, čo nejakým spôsobom prevyšuje svoje okolie, naše oko ihneď registruje a zaznamená. Preto je dôležité, aby vaša firemná dodávka alebo vozidlo vytŕčalo – o to sa v našej agentúre Dizajnika postaráme radi my.

Originalita sa počíta a naše grafické návrhy vznikajú vždy na mieru vášmu vozidlu i vašim predstavám. Berieme do úvahy proporcie auta, vizibilitu hlavného vizuálu i celkový finálny výzor, aby nevznikali neželané prierezy a „divnotvary“. Dávame si záležať na každom detaile, nakoľko sú to práve tie, ktoré ovplyvňujú finálny vzhľad vášho reklamného polepu.

 

 

POLEP AUTA REALIZUJEME V TÝCHTO FORMÁCH:

 

  • Čiastočný polep auta z rezaných jednofarebných fólií
  • Polepy z rezanej a tlačenej wrap fólie
  • Polepy na auto z rezanej, tlačenej wrap a one way vision (dierkovanej) fólie
  • Reklamný polep auta na zadné okná z one way vision fólie
  • Väčšinový polep z tlačenej wrap fólie

 

 

Polep auta je tá správna voľba, ak chcete ochrániť pôvodný lak, zmeniť farbu, či upútať pozornosť formou reklamy. Nechajte vyniknúť vášho miláčika už dnes!

 

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]