Ideálna forma prezentácie, ak chcete vystúpiť z radu. Ohúrte zákazníkov a obchodných partnerov hneď, ako vstúpia do vašich priestorov. Kreatívna reklama odráža osobnosť vašej značky. Ponúkame vám komplexné riešenie pre propagáciu vašej spoločnosti. Vytvoríme pre vás atraktívnu 3D reklamu, ktorá bude lákať pohľady na budove vašej firmy či prevádzky. Priestorová reklama môže obsahovať 3D písmená a 3D logo, ktoré je možné montovať jednotlivo. Preto väčšinou nie je potrebná špeciálna konštrukcia, ktorá kazí výsledný dojem.

 

AKO MÔŽETE VYUŽIŤ 3D REKLAMU?

 

     • reklamná tabuľa na zavesenie,
     • 3D logo a 3D písmená (do predajní, vestibulov, na budovy),
     • tabule do tvaru A – „áčková tabuľa“,
     • orientačné tabule,
     • kvalitné roll up bannery,
     • beach flagy,
     • interiérové aj exteriérové bannery so spevnenými okrajmi a kovovými očkami,
     • firemný textil.

REKLAMNÉ TABULE

  Ponúkame vám na výber z viacerých prevedení reklamných tabúľ. Tabule na zavesenie, stojace – „áčkové“ tabule, aj orientačné tabule. Môžu byť interiérové aj exteriérové, podľa vašej potreby.

   Používame kvalitné materiály a tlač. Materiály: PVC, hliníkové i plexi tabule. Vyrobíme vám ich buď priamou potlačou na povrch, alebo nainštalujeme potlačenú fóliu.

     3D LOGO A PÍSMENÁ NA STENU

      Vytvoríme pre vás atraktívnu 3D reklamu, ktorá bude lákať pohľady na budove vašej firmy či prevádzky. Priestorová reklama môže obsahovať 3D písmená a 3D logo, ktoré je možné montovať jednotlivo. Preto väčšinou nie je potrebná špeciálna konštrukcia, ktorá kazí výsledný dojem.

       KVALITNÉ ROLL UP BANNERY

        Žiadna prezentácia sa nezaobíde bez pekného roll up banneru. V ponuke máme roll-up bannery rôznych veľkostí, kvality a spracovania. Jednoduchá inštalácia vám zaručí rýchlu inštaláciu a pred očami vašich zákazníkov a obchodných partnerov budete profi. Konštrukcia je z hliníkového profilu, preto je roll up ľahko prenosný.

         BEACH FLAGY

          Koná sa vaša prezentácia v exteriéry? Na tento účel vám najlepšie poslúži beach flag vlajka. Môže byť v rôznych tvaroch, rozmeroch a farebnom prevedení. Vlajky sa rýchlo a s ľahkosťou inštalujú.

            BANNERY

             V našej ponuke nájdete interiérové aj exteriérové bannery so spevnenými okrajmi a kovovými očkami, ktoré jednoducho upevníte na akýkoľvek povrch.

              FIREMNÝ TEXTIL

               Ak hľadáte reklamné oblečenie s vlastnou potlačou, ste na správnom mieste. V ponuke máme mnoho výrobkov – od tričiek, cez mikiny, bundy až po montérky. Potlač realizujeme vo forme flex-cut fólia, digitálna plnofarebná priama tlač, sieťotlač a výšivka.

                  Každý projekt je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

                   Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.