Realizujeme polep na mieru na osobný automobil, pick up či dodávku. Polepy na auto vám graficky navrhneme, vytlačíme, vyplotrujeme a s radosťou nalepíme.

PROPAGUJTE SVOJ BIZNIS, KAM SA LEN POHNETE!

Máte záujem o menšie nálepky na auto pre vašich zástupcov, polepy z rezanej vinylovej fólie, tlačený celopolep s krásnou fotkou či komplexné polepy pre vašu firemnú armádu? S ničím nemáme problém, stačí nás osloviť.

POLEPY NA AUTO REALIZUJEME V TÝCHTO FORMÁCH:

Čiastočné polepy na auto z rezanej fólie

Najlacnejšia reklama? Na vašom aute! Čiastočné polepy na auto navrhujeme tak, aby sme zacielili na vašich potencionálnych zákazníkov a vytvorili dobrú zapamätateľnosť vašej značky. Preto sa najčastejšie používajú stručné texty, web a logo firmy.

Reklama na auto je ako billboard na kolesách. Na rozdiel od iných reklamných nosičov, ako práve billboard, plagáty či tlač, môžu polepy na auto osloviť až tisíce ľudí každý deň, a to bez ďalších investícií. Vaše auto je stále v pohybe, na inom mieste, denne ho vidí široké publikum.

Používame najkvalitnejšie dlhodobé vinylové fólie od popredných výrobcov, preto naše polepy vydržia 6 až 8 rokov.

Plotrovaná vinylová fólia

 

 

Polepy na auto z tlačenej a plotrovanej fólie

Reklama, ktorá nikdy nespí. Tento druh nálepky na auto je kombináciou rezaných vinylových fólií a tlačenej fólie. Je vhodný, ak potrebujete odprezentovať nielen texty, ale aj obrázok a trefne tak zacieliť na svojich potencionálnych zákazníkov.

Aj tu platí, že používame len tie najkvalitnejšie materiály, aby sme zabezpečili dlhú životnosť polepu.

 

Kombinácia wrap, vinylovej a perforovanej fólie

 

 

Celopolep z tlačenej fólie

Reklama stále na očiach, reklama v pohybe. Úplné polepenie vášho vozidla je veľmi efektívny spôsob, ako zvýšiť povedomie o vašej značke, produktoch či službách. A nielen to – vyzerá úžasne a pomáha chrániť pôvodný lak vozidla.

Dizajn tlačených celopolepov nemá žiadne obmedzenie, vieme ho vytvoriť od výmyslu sveta. Prezentujte svoju značku s dizajnovými polepmi ušitými na mieru. Zverte sa nám do rúk a my to za vás vymyslíme.

Používame kvalitné car wrap alebo liate fólie, kvalitnú tlač s ochrannou lamináciou, preto garantujeme 7 ročnú výdrž polepu. No z našich skúseností je životnosť ešte dlhšia.

 

Celopotlačená liata zalaminovaná fólia

 

 

Perforované fólie na okná auta

Fólia one way vision zakrýva okná bez toho, aby bránila vodičovi vo výhľade, no robí skvelú reklamu divákom v exteriéri. Perforované fólie na sklo auta sa najčastejšie aplikujú na zadné a bočné okná.

One way vision sa nazýva aj dierkovaná fólia, pretože obsahuje rovnomerne rozmiestnené okrúhle otvory. Jej základná farba je biela, preto na ňu najčastejšie aplikujeme plnofarebnú tlač s vašou reklamou.

 

One way vision / perforovaná / dierková fólia

 

 

Celopolep z jednofarebnej fólie

Všade, kde sa pohnete, bude s vami. Reklama na auto z farebnej wrap fólie pokrýva celý povrch auta.

Polepy na auto bránia vyblednutiu pôvodného laku, chránia ho od vonkajších vplyvov počasia, soli, aj drobných kamienkov. Na výber máte z mnohých lesklých, matných i satinových farieb. Chcete byť jedinečný? Odporúčame farby „chameleón“, ktoré sa hrajú s troma a viac farbami.

Aplikujeme len tie najkvalitnejšie fólie od spoločností Avery Dennison a 3M, ktoré zaručia životnosť až 5 rokov. A ak sa o ňu budete pekne starať, poslúži vám aj dlhšie.

 

Wrap fólia

 

 

Ochranná fólia na auto proti UV, soli a kamienkom

Špeciálny polep proti soli a kamienkom, ktorý efektívne zabraňuje mechanickému poškodeniu povrchu auta. Je to číra ochranná fólia, ktorá sa najčastejšie aplikuje na kapotu auta, no je vhodná aj na celú karosériu.

Je bežnou mylnou predstavou, že ochranná fólia slúži iba ako prevencia pred odletovaním kamienkov, no má oveľa širšie spektrum využiteľnosti. Napríklad ako ochrana proti trieskam, prevencia poškodenia následkom úlomkov, ochrana proti oderu, pred poveternostnými vplyvmi a poškodením cudzími predmetmi, škody z iných zdrojov (ako napríklad neslávne známe nákupné centrá a neopatrné otváranie dverí) a v neposlednej rade udržiava hodnotu vozidla.

 

 

 

Každý polep je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

 

Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.