Grafický dizajn je neoddeliteľnou súčasťou reklamy i každej značky.

Vaše predstavy a sny prenesieme do reality. Kreatívne stvárnime firemné vizitky, letáky, katalógy, roll-upy, tričká, jedálne a nápojové lístky, vytvoríme nové logá, grafiku webových stránok, vizualizácie reklamného polepu na auto i výklad prevádzky a mnoho ďalšieho.

 

NÁVRH LOGA

Tvoríme len originálne dizajny loga – žiadne šablóny a free creatory u nás nie sú vítané. Všetko začína brainstormingom, pri ktorom si ujasníme, čím sa budete líšiť od konkurencie, aké aspekty si želáte do logo tvorby zahrnúť, aké farby navrhujeme a mnoho ďalšieho.

 

PRI PRVOM NÁVRHU NEKONČÍME

Po vypočutí Vašich želaní a zadaní Vám vytvoríme viacero rôznych návrhov, z ktorých si môžete vybrať to pravé orechové. Každý z návrhov smeruje k idei loga, no každý cieľ má svoj jedinečný nápad.

 

ÚPRAVY SÚ SAMOZREJMOSŤ

Keďže každý máme iný pohľad a vkus, väčšinou sa nepodarí vytvoriť logo na prvý krát. Rátame s tým, že s návrhy budeme ďalej pracovať, upravovať ich, až kým splnia Vaše očakávania a sny.

 

 

ZÁKLADNÝ LOGOMANUÁL

Keď už máme logo finálne odsúhlasené, vytvoríme Vám k nemu logomanuál, aby ste ho mohli používať aj vy, v súlade s brand identitou. Základné aj alternatívne zobrazenie, farebná škála, čierno biele použitie loga, font, ochranná zóna – toto všetko Vám k hotovému logu pripravíme a zhrnieme do logomanuálu.

 

KONEČNÉ VÝSTUPY

Logo máte pripravené, no JPG obrázok Vám rozhodne nestačí. Pošleme Vám všetky potrebné
formáty, ako su PDF, EPS, AI či corel draw, PNG, RGB aj CMYK.

 

BRANDING / FIREMNÁ IDENTITA

Je celková stratégia ako vybudovať kvalitnú značku. Najprv stanovíme základné hodnoty a vízie, potom jednotlivé výstupy (názov, logo, slogan, atď). Branding sa skladá z tvorby brandu (názov, logo, komunikácia, grafika) a zo starostlivosti o brand (aktualizácia už hotového brandu).

 

DIZAJN MANUÁL

Je ceľkový prehľad firemnej komunikácie v jednom súbore. Využívanie dizajnmanuálu zaručí jednotný štýl v každom výstupe. Nájdete tam podmienky a obmedzenia použitia loga, ochrannú zónu, použitie loga v rozhraní RGB aj CMYK, vizuály pre firemné tlačoviny i reklamné oblečenie, autopolep firemnej flotily, či rôzne reklamné nosiče.

 

FIREMNÉ TLAČOVINY

Graficky Vám spracujeme dizajn pre letáky, plagáty, katalógy, jedálne i nápojové lístky, hlavičkové papiere, perá, vizitky, zakladače, brožúry, obálky, kartičky, krásne brožúry, manuály, návody, aj kalendáre a mnoho ďalšieho.

 

REKLAMNÉ VIZUÁLY

Ponúkame Vám vizuál na všetko, čo Vaša značka, firma, služba, či produkt potrebuje – kvalitný roll up, banner, tabule, tričká, mikiny, bundy, moterky, šiltovky s firemným logom, kľúčenky, autopolep, polep výkladu, okien v kancelárií, billboard, 3D logo, samolepky. Nadizajnujeme pre Vás všetko, čo si vysnívate.

 

 

 

Každý projekt je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

 

Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.