VNÚTORNÁ FÓLIA NA OKNÁ, DVERE, ČI STENU

Interiér vašej prevádzky, obchodu či officu niekedy potrebuje jemne doladiť, aby sa v ňom každý cítil bezpečne, zlepšila sa atmosféra a príjemne sa v nich pracovalo. Alebo len potrebujete skryť priehľadnosť niektorých priestorov pred zvedavými očami? Fólia na okná, dvere či stenu môže byť potlačená nápismi, obrázkami alebo kreatívnou reklamou vytvorenou na mieru. Slúžia na to rôzne druhy interiérových polepov a tapiet. Diskrétna zóna na dvere z pieskovej fólie s efektom mliečneho skla, ornamenty z rezanej farebnej fólie na sklené dvere a okná i moderná fólia na stenu. Čo si vy dokážete predstaviť, my dokážeme zrealizovať.

 

vinylová fólia
Rezaná vinylová fólia

 

 

PIESKOVÁ A MLIEČNA FÓLIA NA OKNÁ

Pre vytvorenie diskrétnej zóny v kancelárií, ambulancii či salóne krásy je vhodná mliečna alebo piesková fólia. Je to polymerická fólia, ktorá zabráni pohľadu dnu, no v určitom pomere prepúšťa svetlo (na rozdiel od liatej fólie). Ponúkame možnosť na fóliu vytlačiť alebo vyrezať firemné logo , stručný text, alebo jedinečný ornament.

 

fólia na okná a dvere
Fólia na sklo

 

 

Vinylová plotrovaná fólia na steny

Tento druh polepu je vhodný, ak potrebujete vyšperkovať vašu prevádzku, obchod či kanceláriu pomocou slov, loga, či ornamentov. Polepy z rezanej fólie sú ekonomicky prijateľný a efektívny estetický doplnok vo vnútorných priestoroch. Používame kvalitné trvácne vinylové samolepky, ktoré majú životnosť až 8 rokov. Na výber ponúkame až 120 farieb, ktoré si môžete osobne vybrať zo vzorkovníkov.

 

Zlatá fólia

 

 

Potlačené fólie na stenu

Vytvoríme vám kreatívny polep interiérových stien. Na výber je viacero možností – dekoračné tapety s vlastným dizajnom, predpripravené štruktúrové tapety, i jednofarebné polepy.

 

Tlač na želanie

 

 

Každý polep je jedinečný svojou rozsiahlosťou, veľkosťou, štýlom prevedenia, preto tvoríme cenotvorbu na mieru.

 

Želáte si odštartovať spoluprácu? Napíšte nám.