Dávame zelenú zero toxic výrobkom! Ak vám záleží na zdravím našej planéty, ale i na vašom vlastnom, tieto produkty budú pre vás to pravé non toxicové.

LOGO A LOGOMANUÁL

Tvorba loga nie je len o tom niečo nakresliť. Je to zložitejší proces, od briefingu od klienta, cez štúdium konkurencie, po tvorbu viacerých návrhov. Vždy sa držíme predstavy a zadania od klienta, aby bolo vytvorené logo pre neho osobité. A inak to nebolo ani pri logu Zero Toxic. Vyjadruje všetko, čo logo so zameraním firmy ako je ZT, musí obsahovať. Potrebné výstupy sme spolu s logomanuálom odovzdali spokojnej klientke.
logo manuál
design manuál zero toxic

POLEP OKIEN Z ONE WAY VISION FÓLIE

Keďže logo máme vytvorené, pustili sme sa do návrhov na polep okien. Mali sme pár špecifických požiadaviek - aby na výklade z ulice bola časť okna nepolepená a bolo vidno dnu na stojan s produktami, aby bol dizajn jemný a svieži a aby celý ladil do zelenej farby. Myslíme, že návrh sa nám podaril. Klientka bola spokojná a hneď si objednala výrobu inštaláciu polepov z one way vision fólie.

VERNOSTNÉ KARTIČKY

Najlepšia cesta, ako dať zákazníkovi niečo navyše, sú vernostné zľavy. Tieto vernostné kartičky pre Zero Toxic sme navrhli, premysleli, aj vyrobili. Už len veselo lepiť zľavy verným zákazníkom.
tlačená grafika, vizitky
branding grafika

Súvisiace projekty