Blog

3 tipy ako použiť vaše logo na polep vozidla

Reklama za minimum €

Polep vozidla je nízkonákladová reklama pre váš business a budovanie povedomia o značke. Avšak ak chcete byť výrazní, potrebujete štýlový dizajn. Napríklad nie je efektívne používať farby grafických prvkov v polepe príbuzné farbe auta. Dizajn by mal byť jednoduchý, štýlový, výrazný a ľahko zapamätateľný pre vašich potencionálnych zákazníkov.

Logo je neoddeliteľnou súčasťou grafického dizajnu polepu vozidla, pretože:

  • získa jeho pozornosť
  • oddelí vás od konkurencie

Tu je niekoľko tipov, ako najlepšie použiť vaše logo v dizajne:

1. Ak nie veľké, radšej žiadne

Auto je 90 % času v pohybe, takže vďaka veľkému logu ho vaši zákazníci uvidia. Veľké logo navyše vytvára u vášho cieľového publika silný dojem, dôveryhodnosť a profesionalitu. Ten obrovský vizuálny rozdiel si môžete všimnúť na obrázkoch vyššie.

2. Na polep vozidla používajte rovnaké logo

Hlavným cieľom loga je vytvoriť identitu vašej značky a používanie rôznych lôg má opačný efekt. Napríklad mať 3 rôzne logá môže vaše publikum zmiasť a nevryjete sa im do pamäte.

Preto buďte opatrní pri výbere loga vo vašom dizajne auto polepu a uistite sa, že všetky použité logá sú rovnaké.

3. Používajte obrázky s vysokým rozlíšením a čitateľné písmo

Na auto polep musíte používať kvalitné obrázky s vašim logom. Napríklad nie je vhodné použiť bitmapový súbor s logom, pretože pri jeho zväčšovaní môže dôjsť k strate kvality a váš dizajn bude rozostrený, neatraktívny, odpudivý pre cieľové publikum. Preto odporúčame používať logá výhradne IBA vo vektore.

Potrebujete polep vozidla?

    Súvisiace príspevky