Blog

Reklama, s ktorou vás neprehliadnu. Reklamné polepy na auto pre MAXPRO

BLOG-maxpro-dodavka2-01

Je vaša firma stálicou na trhu, alebo ste práve vo fáze budovania značky? Nech je to akokoľvek, ak sa chcete dostať do povedomia svojej cieľovej skupiny, vybrať tú správnu formu propagácie a reklamy je jednou zo zaťažkávajúcich úloh každého majiteľa firmy či marketéra. V dnešnom svete konzumu a neustále sa rozširujúceho online priestoru je ukrojiť si kus z koláča reklamného priestoru pre seba a byť pri tom efektívny stále náročnejšie. Akú formu reklamy vybrať, neohroziť budget a obsiahnuť čo najviac potencionálnych zákazníkov? My vždy vravíme – reklama na auto vo forme autopolepu s vami pôjde kamkoľvek. Má jednu dôležitú výhodu. Vie zasiahnuť široké publiká na najrôznejších miestach. Buduje imidž vašej spoločnosti, dostávate sa do povedomia a stávate sa zapamätateľnými. V dnešnom článku vám prostredníctvom našej tvorby reklamného polepu na auto pre firmu MAXPRO priblížime čo vás čaká, ak sa pre túto formu reklamy rozhodnete.

Postup pri tvorbe autopolepu v niekoľkých krokoch

Reklama na auto – tvorba grafického návrhu

Pokiaľ k nám príde klient a má záujem o tvorbu reklamy na auto vo forme autopolepu, v prvej fáze ho vyspovedáme a načrtneme možnosti. Počiatok prípravy reklamných polepov patrí do rúk grafika. Vytvoríme pre klienta niekoľko variantov autoreklamy, z ktorej si má možnosť vybrať svojho favorita. Snažíme sa do grafického návrhu tlmočiť jeho predstavy a zároveň vniesť originalitu a profesionalitu.  Pre ilustráciu prikladáme pár grafických návrhov pre nášho klienta MAXPRO.

Výber konkrétneho grafického návrhu klientom

Po vypracovaní grafického návrhu v jeho niekoľkých variáciách ho predkladáme na posúdenie klientovi. Ten nám dá spätnú väzbu a vyberá si konkrétny návrh reklamy na auto, ktorý budeme realizovať. V tomto prípade si náš zákazník vybral variant č. 3.

Po odsúhlasení s MAXPRO nasledoval ďalší sled prác a to:

  • zameranie reálnych rozmerov auta (v tomto prípade sme realizovali polepy pre 2 vozidlá),
  • výpočet spotreby fólií,
  • príprava na tlač.

Ako prvý sme vytlačili dizajn na perforovanú one way vision fóliu na zadné okno. Následne sme vyplotrovali vinylové fólie do požadovaných rozmerov (logo, kontakt a popis zamerania činnosti klienta).

Krátka videoukážka plotrovania

Prebytočnú fóliu je potrebné dôkladne odstrániť („odblaniť) a natiahnuť „prenosku“ na všetky takto pripravené fólie.

Dôležitým krokom pri realizácii reklamy na auto je umytie a odmastenie povrchu, na ktorý sa bude fólia lepiť. Vďaka špeciálnym prípravkom a našej dôslednosti držia fólie dlhšie a spoľahlivo. Navyše na naleštené vozidlo je krajší pohľad.

Celý proces prác je ukončený nalepením polepu na auto. Výsledok nás vždy uchváti a s radosťou odovzdávame vynovené vozidlo spokojnému majiteľovi.

Dodávka Fiat
Dodávka Vivaro

Aj takto môžu vyzerať reklamné polepy na auto v konečnej fáze.

BLOG-maxpro-dodavka2-01

Kamkoľvek cestujete svoju reklamu máte stále so sebou. Reklama na aute je ako banner v pohybe. Zaujmite okolie jedinečným a kvalitným autopolepom od nás.

 

    Súvisiace príspevky